Máte jakoukoliv otázku? Ráda Vám na ni odpovím.

Proč?

Určítě se mnozí z Vás zeptají, proč se tu snažím, když italsky zatím moc nezvládám. Odpověď je přímo na úvodní straně. A dalším důvodem je neustálé a občas marné hledání česko-italských stránek k učení. Je jich opravdu málo a ty dobré jsou bohužel zrušené. Ono tvořit a udržovat stránky není jednoduché a je to  časově dost náročné. Neslibuji nic závratného, ale budu se snažit. Chcete-li mi s těmito stránkami pomoci, budu moc vděčná za každý materiál, který mi pošlete.

                                          Vaše fiore.


Kniha návštěv

Datum: 09.01.2015

Vložil: Alena

Titulek: Texty k písním

Ciao fiore !
Ráda jezdím do Itálie, a tak jsem si dala pro tento rok za úkol pobrat trochu italštiny. A že mi je hudba blízká, chci to vzít i přes italské hity.
Jen ty texty jsem nějak nenašla :-(
Jinak super, líbí se mi praktické překlady, ráda je použiji!
Alena

Datum: 21.05.2009

Vložil: roobert64

Titulek: Pet?

samozrejme peknéé

Datum: 21.05.2009

Vložil: fiore

Titulek: Re: Pet?

Děkuji.

Datum: 05.07.2008

Vložil: Lamanai

Titulek: moc hezké

Moc pěkné, vážně. Je jasné, že materiály se rozrůstají a přibývají postupně. Držím palce, ať Ti nadšení vydrží. Taky teď potřebuji zamakat na té portugalštině, mám nějaké materiály, nápadů spoustu, času a síly pomálu. Ale bude to zase ok. Jinak, takový malý tip: u vět s překladem se alespoň ve Firefoxu trošičku ztrácím kvůli formátování textu - slévá se v masu písmenek, a to je škoda, není to přehledné a leckoho by to mohlo odradit. Zatím měj hezký den :-)

Datum: 05.07.2008

Vložil: Lamanai

Titulek: Re: moc hezké

A ještě drobnost - pozor na přepis výslovnosti při zdvojování hlásek, tuším, že jsem tam někde zahlédl zdvojené L přepsané ve výslovnosti jen jednoduše, krátce :-)

Datum: 06.07.2008

Vložil: fiore

Titulek: Re: moc hezké

Ahoj, díky za přání, radu i opravu. Chci tu stránku s italštinou kompletně předělat. Přehledně rozdělit na části a tak. ;-) Vím, že mi slil text, bylo špatně nastaveno formátování. To jsi neviděl ten zmatek, když jsem sem dala abecedu. :-)) Chybami se člověk učí. Vše napravím.
Jo a díky za podporu. I já Ti přeji hezký den.

Datum: 02.07.2008

Vložil: jinotajka

Titulek: Ahoj

Práve som sa pozerala na tvoje stránky, sú pekné. Ale čo ma prekvapilo, bola tvoja fotogaleria. Doplň ju, prosím.

Datum: 02.07.2008

Vložil: fiore

Titulek: Re: Ahoj

Ahoj, snažím se s tím krapet pohnout. Materiálu mám docela dost, nápadů, jak to tu vylepšit také, ale času moc nemám. I fotky přidám, slibuji.

Datum: 28.06.2008

Vložil: Jana

Titulek: Jsi moc šikovná.

Tak jsem zavítala na tvoje stránky a musím Tě jen obdivovat. Opravdu jsi šikulka a máš fajn nápady. Měla bys do té Itálie zajet, abys měla víc krásných fotek. A přidej sem něco i od vás z Vysočiny

Datum: 29.06.2008

Vložil: fiore

Titulek: Re: Jsi moc šikovná.

Ahoj Jani, to je ale milé překvapení. Dovolená se plánuje, ale zatím je to stále jen sen. Kdo ví ...
Dobře, dobře, přidám i fotky z Vysočiny. Neměla jsem to sice v plánu, ale vím, že Tebe to potěší. Víc už ale prosím neprozrazuj.
S pozdravem fiore.

Přidat nový příspěvek